• Հայ
  • Рус
  • Eng

Լրացումներ

1-ին ԿՈՒՐՍ

1-ին ԿՈՒՐՍ
Հ/Հ Առարկա Օրը Ժամը
1 Հասարակագիտություն 08.06 10:00
2 Աշխարհագրություն 8.06 11:30
3 Հայոց պատմություն 09.06 10:00
4 Հայոց լեզու 10.06 10:00
5 Հայ գրականություն 10.06 11:30
6 Երկրաչափություն 15.06 11:00
7 Համակարգչային օպերատորական գործի հիմունքներ 15.06 12:00
8 Հանրահաշիվ 09.06 11:00
9 Ֆիզիկա 14.06 11:00
10 ՆԶՊ 09.06 13:30
11 Ռուսաց լեզու 11.06 11:00
12 Օտար լեզու 11.06 12:30
13 Քիմիա 15.06 14:00
14 Կենսաբանություն 09.06 13:00
15 Ֆիզիկական դաստիարակություն 14.06 13:00

Լրացում

2-րդ ԿՈՒՐՍ

 

Հ/Հ Առարկա Խումբ Անուն, ազգանուն, հայրանուն Ուս1 ՈՒս2 Օր Ժամ
1 Օտար լեզու 202-9 Մեսրոպյան Նարե Կարենի բ    09․06 15:00
Սահակյան Գարիկ Մկրտչի բ  
Գևորգյան Միլենա Գեղամի   բ
2 Ռուսաց լեզու 203-9 Մեսրոպյան Էմանուել Արթուրի բ   10.06 15:00
210-12 Սուքիասյան Ռիտա Խոսրովի բ  
210-12 Միքայելյան Հայարփի Մաթևոսի բ բ
3 Հոգեբանություն 207-9 Առաքելյան Մարի Հրաչյայի բ   09.06 11:00

ԱՌԱՋԻՆ ՄԱՐՄԱՆ ՇՐՋԱՆ

3-րդ ԿՈՒՐՍ

 

Հ/Հ Առարկա Խումբ Անուն, ազգանուն, հայրանուն Օր Ժամ
1 Հիգիենա,սանիտարա-հիգենիկ հետազոտւթյան մեթոդներ 302-9 Սաղաթելյան Վլադիմիր Վիկտորի 08.06 13:30
2 Քաղ. և սոց հիմ 303-9 Քամալյան Հայազատ Համլետի 08.06 13:00
3 Օրթոդենտիկ ապարատներ և պարաստման տեխնիկա 303-12 Բադալյան Գրիգոր Սերգեյի 09.06 13:00
Սարգսյան Արթուր Արմենի
Քամալյան Հայազատ Համլետի
Բադասյան Ներսես Վաչիկի
Գուզույան Սարգիս Հակոբի
Գևորգյան Արկադի Վահանի
Մելիքյան Կարեն Աղասու
Մկրտչյան Դավիթ Ռուբենի
Շահնազարյան Գագիկ Մայիսի

ԱՌԱՋԻՆ ՄԱՐՄԱՆ ՇՐՋԱՆ

4-րդ ԿՈՒՐՍ

 

Հ/Հ Առարկա Խումբ Անուն, ազգանուն, հայրանուն Օր Ժամ
1 Ռազմական համաճարակաբանություն 401-9 Թանգյան Էդմոնդ Տիգրանի 8.06 13:30
2 Բուժական գործը թերապիայում: Սրտանոթային համակարգի հիվանդություններ: Գալստյան Աշոտ Արթուրի 8.06 14:30
Մկրտչյան Սերգեյ Արթուրի
3 Բուժական գործը մանկաբուժությունում:  Գալստյան Աշոտ Արթուրի 9.06 14:30
Կարապետյան Հակոբ Հովիկի
Միրզախանյան  Տարոն Սուրենի
4 Բուժական գործ վերականգնողական և ավանդական բժշկությունում Թանգյան Էդմոնդ Տիգրանի 10.06 14:00
5 Բուժական գործը վիրաբուժությունում:  Գալստյան Աշոտ Արթուրի 11.06 14:00
Թանգյան Էդմոնդ Տիգրանի
6 Բուժական գործ վարակիչ հիվանդությունների ժամանակ: Մասնավոր բաժին Թանգյան Էդմոնդ Տիգրանի 14.06 14:00
7 Բուժական գործ հոգեբուժությունում Թանգյան Էդմոնդ Տիգրանի 15.06 14:00
402-9,12 Թադևոսյան Արմինե Սևակի
Գևորգյան Սաթենիկ Հիմդատի

 

ԱՌԱՋԻՆ ՄԱՐՄԱՆ ՇՐՋԱՆ
1-ԻՆ ԿՈՒՐՍ
           
Հ/Հ Առարկա Խումբ Անուն, ազգանուն, հայրանուն Օր Ժամ
1 Համակարգչային օպերատորական գործի հիմունքներ 103-9 Խաչատրյան Յուրի Յուրիի 16.06 11:00
2 Ֆիզիկա 101-9 Ավետիսյան Արման Մարսելի 21.06 11:00
Թադևոսյան Տիգրան Կարենի
Սարիբեկյան Տիգրան Արմենի
102-9 Բաբայան Մեսրոպ Աշոտի
Փարսադանյան Արտավազդ Անդրանիկի
105-9 Այվազյան Արեն Արեգի
Մանուկյան Արման Գարիկի
103-9 Հարությունյան Արամայիս Ահարոնի
Վերսխուուրե Մարլիզ Վիկտորիա Յոհաննեսի
Մարգոսսյան Անդրանիկ Ռաֆիկի
Նահաբեդմյան Դերախթեքի Ալեն Մարդոյի
Բորհանի Բահար Ալիռեզա
Մարտիրոսյան Անժելինա Կարապետի
Աբրամյան Սեդա Հայկի
107-9 Բարսեղյան Սոֆիա Էդգարի
109-9 Գրիգորյան Տիգրան Մեխակի
111-9 Գասպարյան Զոհրաբ Վարդանի
Գևորգյան Լևոն Արմանի
Կոջոյան Թագուհի Անդրանիկի
Հակոբյան Մարիա Հայկի
Հովհաննիսյան Էդգար Արմանի
Մալաքյան Սիրակ Հարությունի
Ստեփանյան Ջուլիա Տիգրանի
Փիլումյան Համլետ Նորայրի
3 Քիմիա 101-9 Ավետիսյան Արման Մարսելի 02,07 11:00
Թադևոսյան Տիգրան Կարենի
Իսկանդարյան Էմին Վահրամի
Կարապետյան Ռոբերտ Արմանի
Հովհաննիսյան Նորայր Ժորիկի
Ղազարյան Ռոբերտ Արսենի
Մարգարյան Աղվան Սարգիսի
Սարիբեկյան Տիգրան Արմենի
Վարդանյան Արեգ Սերգոյի
102-9 Ավետիսյան Գառնիկ Ազատի
104-9 Մախտեսյան Երանուհի Հրաչյայի
Թադևոսյան Էվելինա Խաչիկի
Սաքեյան Մերի Վարդանի
103-9 Հարությունյան Արամայիս Ահարոնի
Վերսխուուրե Մարլիզ Վիկտորիա  Յոհաննեսի
Մարգոսյան Անդրանիկ Ռաֆիկի
Խաչատրյան Յուրի Յուրիի
Նահաբեդմյան Դերախթեքի Ալեն Մարդոյի
Բորհանի Բահար Ալիռեզա
Մարտիրոսյան Անժելինա Կարապետի
Նազարյան Ժակլին Աշոտի
Աբրամյան Սեդա Հայկի
Նավասարդյան Աննա Կարենի
105-9 Այվազյան Արեն Արեգի
Դերձակյան Դավիթ Խաչատուրի
107-9 Հարությունյան Մարիամ Ժիրայրի
Հարությունյան Նելլի Աշոտի
Միրզոյան Ալբերտ Կարենի
Բարսեղյան Սոֆիա Էդգարի
109-9 Կարապետյան Էդիկ Կարենի
Կոստանյան Անի Կարենի
Հարությունյան Լիլիթ Հայկի
Տիտոյան Մարկ Ռուդիկի
111-9 Գասպարյան  Զոհրաբ Վարդանի
Գևորգյան Լևոն Արմանի
Կոջոյան  Թագուհի Անդրանիկի
Հովհաննիսյան Էդգար Արմանի
Մալաքյան  Սիրակ Հարությունի
Սարկիսյան  Էռվին  Էրիկի
Ստեփանյան Ջուլիա  Տիգրանի
Փիլումյան Համլետ Նորայրի
Օհանյան  Դավիթ Գևորգի
112-9 Մելքոնյան Դավիթ Արմանի
114-9 Այվազյան Պատվական  Արթուրի
Հովհաննիսյան  Քրիստինե Մհերի
4 Հասարակագիտություն 103-9 Մարգոսյան Անդրանիկ Ռաֆիկի 01,07 11:00
Նահաբեդմյան Դերախթեքի Ալեն Մարդոյի
Բորհանի Բահար Ալիռեզա
Աբրամյան Սեդա Հայկի
111-9 Գասպարյան Զոհրաբ Վարդանի
Հովհաննիսյան Էդգար Արմանի
5 Աշխարհագրություն 103-9 Հարությունյան Արամայիս Ահարոնի 5.07 11:00
Խաչատրյան Յուրի Յուրիի
Նահաբեդմյան Դերախթեքի Ալեն Մարդոյի
Բորհանի Բահար Ալիռեզա
Աբրամյան Սեդա Հայկի
114-9 Խաչատրյան Աննա Արտակի
Հարությունյան Նաիրի Անդրանիկի
Ղազարյան Թամարա Սոսի
109-9 Հարությունյան Լիլիթ Հայկի
111-9 Գասպարյան Զոհրաբ Վարդանի
112-9 Եղիազարյան Անի Վիգենի
6 Օտար լեզու 101-9 Դավթյան Ռադիկ Վարդանի 16:06 11:00
Մարգարյան Աղվան Սարգիսի
103-9 Մարգոսյան Անդրանիկ Ռաֆիկի
114-9 Հովհաննիսյան Քրիստինե Մհերի
7 Ռուսաց լեզու 101-9 Մարգարյան Աղվան Սարգիսի 22.06 11:00
Վարդանյան Արեգ Սերգոյի
103-9 Վերսխուուրե Մարլիզ Վիկտորիա  Յոհաննեսի
Նահաբեդմյան Դերախթեքի Ալեն Մարդոյի
Բորհանի Բահար Ալիռեզա
112-9 Հարությունյան Ազատ Մեխակի
8 Ֆիզիկական Դաստիարակություն 111-9 Հակոբյան Մարիա Հայկի 22.06 11:00
           
           
ԱՌԱՋԻՆ ՄԱՐՄԱՆ ՇՐՋԱՆ
2-ՐԴ ԿՈՒՐՍ
           
Հ/Հ Առարկա Խումբ Անուն, Ազգանուն,Հայրանուն Օրը Ժամը
1 Օտար լեզու 201-9 Գրիգորյան Ղուկաս Արմենի 16.06 11:00
Փչախչյան Վահան Միհրանի
210-12 Բադալյան Լուսինե Արամայիսի
Մարգարյան Արմեն Անտոնի
Միքայելյան Հայարփի Մաթևոսի
Սուքիասյան Ռիտա Խոսրովի
2 ԲԾԿՄ 201-9 Պողոսյան Արսեն Արթուրի 16.06 11:00
Ստեփանյան Ռաֆայել Միսակի
3 Հաղորդակցություն 201-9 Գյուլբուդաղյան Աշոտ Ալենի 17.06 11:00
Գրիգորյան Ղուկաս Արմենի
205-12 Աղաջանյան Կարեն Սերգեյի
Փանոսյան Էրիկ Արթուրի
Բոյաջյան Մանոլլի Արայի
Լաթերովեան Աբրահամ Գաբրիելի
Հակոբյան Էդգար Արծրունու
4 Համակարգչային օպերատորական գործի հիմունքներ 205-12 Շիրինյան Էրիկ Սարգսի 16:06 11:00
Փանոսյան Էրիկ Արթուրի
Բոյաջյան Մանոլլի Արայի
Լաթերովեան Աբրահամ Գաբրիելի
5 Ռուսաց լեզու 205-12 Փանոսյան Էրիկ Արթուրի 22.06 11:00
Բոյաջյան Մանոլլի Արայի
Լաթերովեան Աբրահամ Գաբրիելի
210-12 Միքայելյան Հայարփի Մաթևոսի
6 Քաղաքագիտություն և սոցիոլոգիայի հիմունքներ 205-12 Բոյաջյան Մանոլլի Արայի 25.06 11:00
Լաթերովեան Աբրահամ Գաբրիելի
7 Լաբորատոր աշխատանքների տեխնիկա 207-9 Աբրահամյան Զավեն Ռուբիկի 17.06 11:00
8 Ֆիզիոլոգիա՝ անատոմիայի հիմունքներով 210-12 Ավագյան Ջուլիետա Կարենի 21.06 11:00
Բադալյան Լուսինե Արամայիսի
Հակոբյան Նեկտար Հովհաննեսի
Մհեյան Դլշա Վալիկոյի
Պապոյան Ֆենյա Արտյոմի
9 Օրգանական քիմիա 210-12 Ծպնեցյան Քրիստինե Հրաչյայի 23.06 11:00
Պապոյան Ֆենյա Արտյոմի

 

 

Խոսեցինք կորոնավիրուսից, դելտա շտամից, վիճակագրական տվյակները վերլուծեցինք

26.07.2021
Covid-19-ից, դելտա շտամի, վիճակագրական տվյակների, պատվաստման գործընթացի և մի շարք այլ թեմաների մասին